DOLAR: TL
EURO: TL

Tavla Plus – Okey Plus

5 yıl önce
5.144 kez görüntülendi

Tavla Plus – Okey Plus

Facebook Tavla ile Okey Plus Oynamak Bir Ayrıcalıktır
Diğer okey oyunlarından farklı olarak siz değerli kullanıcıları için iki ya da üç kişilik masalarda oynama imkânları tanıyan Tavla plus, facebook okey sitesi ile oldukça fazla rağbet gören oyunlardan biri olmaktadır. Türkiye’de sevilerek oynanan okey oyunu, facebook okey ile modern ve zevkli bir eğlence olarak İnternet üzerinden de kullanıcılarına hitap etmektedir. Ekolay Tavla, e kolay okey odaları ve okey plus sistemi web sitemiz tarafından, siz değerli kullanıcıları için büyük bir itina ile düzenlenmiştir.

Okey Plus sistemi, ulusal bir oyun olarak hayatımızda yer alan okey oyununu modern bir şekilde İnternet üzerinden, cips sistemi ile heyecanlı ve aksiyonlu bir hale taşımaktadır. Dilediğiniz ortamda dilediğiniz anda; web sitemize aracılığı ile ekolay okey, e kolay tavla odaları sistemi ve okey plus sisteminden yararlanabilirsiniz.
O an bulunduğu şehir ya da ülke neresi olursa olsun arkadaşlarınız ve akrabalarınız ile buluşarak İnternet üzerinden, evinizde ayağınızı uzatıp oynayabileceğiniz gibi, sizler için hazırlanmış olan odalardan her hangi birine katılarak gerçek okeyi aratmayacak kalitede bulunan okey oyunu; hiç tanımadığınız insanlarla tatlı bir sohbet içinde oynanabilmektedir.
Gelişen teknolojinin gerisinde kalmayarak, İnternetin size sunduğu bu modern imkân, oldukça fazla sayıda kullanıcı ilgisini çekmekte, büyük ilgi görmektedir.
Okey plus oyunu sırasında dilerseniz sohbet edebilir, dilerseniz radyo dinleyebilirsiniz. Üyelik sisteminin zorunluğu olmadığı okey odaları vasıtası ile okey oyunu oynayabilmek için üye olmanıza da gerek bulunmamaktadır. Misafir olarak katılabilme olanağınız bulunan okey plus; üye olduğunuz takdirde sizlere puan ve ciplerinizi biriktirip, bu oyunda ne kadar şanslı ve başarılı olduğunuzu gösterme imkânı da sunmaktadır. Bedava okey oyunu oynayabileceğinizwww.Manyaktavla.com sitemizde; hiçbir ücret ödemeden; eğlenceli ve heyecan dolu saatler yaşayarak günün stres ve yoğun temposundan kurtulabilme şansını yakalayabilirsiniz. Yüz yıllar boyu dünyanın pek çok ülkesinde büyük ilgi görerek sevilerek oynanan Okey Oyunu; E kolay okey odaları aracılığı ile e kolay okey ve okey oyna sistemi ile modern bir şekilde hizmetinize açılmıştır.

Tavla oynamak istiyorum denilince akla ilk gelen manyaktavla.com sitemizde üye olmadan tavla oynamak için manyak tavla odalarimizdan okeybiz,okeyseli,yakamoz tavla, ustalar tavla , türk tavla , ustalar okey istaka.net gibi dilediginiz salonlardan bir tanesini secerek hemen canli olarak tavla ve okey oynayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık