DOLAR: TL
EURO: TL

Okey Oyna – Tavla Oyna

5 yıl önce
3.097 kez görüntülendi

Okey Oyna – Tavla Oyna

Okey Oyunu ve Terapi
Ulusal oyunumuz olan okey oyunu, geçmişten günümüze kadar vazgeçilmeyen bir hobi olarak hayatımızda yer almaktadır. Oktaka Tavla, Aylak Tavla, okeye4 gibi çeşitlere de ayrılan okeyi internet üzerinden hemen hemen her yaş gurubunda keyifli bir şekilde oynamak için internet sitemiz hizmetinizdedir.
İnternette okey oyna sistemi her geçen gün daha fazla kitleye hitap ederek günden güne gelişmekte ve yayılmaktadır. Aylak aylak gezenler için bekleme salonu ve lobilerde de aylakça sohbet etme imkanı olan aylak okey, canlı okey oyunu aratmayacak bir sistemle hazırlanmış olan oktaka okey ve okeye4 gibi sistemlerle oldukça keyifli bir oyun haline dönüşen facebook okey ile okey her geçen gün modern bir sistemle hayatınızda yerini korumaya devam etmektedir.
Aylak okey, oktaka okey, okeye4 gibi sistemler sayesinde evinizden çıkmadan, bilgisayar başında istediğiniz anda ve istediğiniz ortamda modern bir şekilde okey oynarken aynı zamanda diğer oyuncularla sohbet edebilme imkânınız olmaktadır. Heyecan ve aksiyon dolu tamamı ile şansa dayalı bu oyun hayatınıza farklı bir hırs ve eğlence katmaktadır.
Günümüzde bilgisayar oyunları ya da on-line olarak internet üzerinden oynanan oyunlar arasında en çok ilgiyi çekmekte olan aylak okey, oktaka okey, okeye4 gibi bölümlere ayrılan okey oyunu oynamaya başlamak için sitemize üye olma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Dilediğiniz takdirde misafir oyuncu olarak da katılabileceğiniz oyun salonlarımızda, ilginizi çeken bir masaya oturarak oyuna başlayabilir, şansınızın da yardımıyla bu konuda üstünlüğünüzü gösterebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık