DOLAR: TL
EURO: TL

Hakkımızda

uyeolmadantavlaoyna.com sitesi 2012 yılında kurulmuş olup internet hayatına ilk olarak eğlence sitesi olarak siz internet kullanıcılarına sunulmuştur.Daha sonraları facebook tarzı sosyal paylaşım sitesi olarak devam edip, son olarakta okey sitesi ile manyak okey dedirtecek okeyi ile sizlere sunulmuştur.Amacımız sizlere daha eğlenceli,hoş vakit geçirebileceğiniz bir ortam yaratmaktır.

Gerçek yaşamda önce fizikleri ile giyim kuşamları ile sonrada fikirleri ile ve yaşam görüşleri ile zihinleri ile tanışırız, insanlar ile Okey ortamında önce fikirler, görüşler ön plandadır. Okey uyeolmadantavlaoyna.com, Keyifle okey oynayabileceğiniz, istediğiniz kisilerle veya var olan arkadaş portföyünüzü geliştirerek beraberce okey oynayabileceğiniz adı gibi net, size Manyak bir okey dedirtecek bir okey oyun sitesidir.

Amacımız daha geniş oyun yelpazesi sunmak ve beraberinde 101, tavla, batak, poker, pişti, bilardo oyununları ile sizleri buluşturmak ve arkadaşlarınızla daha güzel zaman geçirmenizi sağlamak. Bugun Ücretsiz Üye Olabilirsiniz. İnternette milyarlarca kişinin kullandığı Kaliteli Okey Sitesi Olan Manyak.net, Sizlere daha Keyifli Okey Oynamanız için Yeni Tasarımı ve Sürpriz Yenilikleri ile Hizmetinizdedir.

Kiralik Salon Veriyormuyuz?

Evet Kiralik Salon veriyoruz.

Peki Ücret İsiyormuyuz Hayır Salonlar için Herhangi bir ücret almıyoruz Şimdilik  30 Kişi kadar cevresi olan benim 30 kişi veya daha fazlası cevrem var diyen arkaşımıza Ücret istemeksizin Salon veriyoruz 50 Kişikadar veyahut cevresi olan kişilere admin paneli ve istedigi bir radyo ekleyebiliriz. Panel Vermiyorsunuz ama salonu nasıl yönetecem diye sorar iseniz aopları veya sopları bize bildirirsiniz adminlerimiz istediginiz kişiye görev verir voice gecici aoplukları zaten salon sahipleri yapabilir. Not 50 Kişiden Az Olan Salon sahipleri için Sitenin herhangi bir yerine salon sahibi ismi vsy gibi yazılar yazılmıyacaktır.

İletişim için [—SIRDAŞ Nicki Yada [—Efrail Nicki İle İletişime Gecebilirsiniz.

 

Sitemizin Radyosu Olan SirdasFm.Com İçin Yayinci Arkadaslar Alinacaktir. Dj’lige İlgisi Olan Yayınci Arkadaslar Bizimle iletişime Gecebilirler. İletişim [—MELTEM & [—SIRDAS & aShK


Yukarı Çık